گروه تولیدات ورزشی آذربایجان با اندوخته غنی از ایده ،طرح و عمل، همراه با اهداف بلند مدت با بیش از 4 دهه سابقه تولید،جزء با سابقه ترین تولید کنندگان در زمینه پوشاک ورزشی می باشد.

مادر مجموعه بزرگ آذربایجان آماده قبول سفارشات شما مشتریان گرامی با درنظرگرفتن شرایط تعیین شده می باشیم.با درنظر گرفتن این مهم که تمامی محصولات ما از ابتدای فرایند تولید و وجود تیم های متخصص در تمامی بخش های تولیدی در مجموعه آذربایجان انجام میگیرد این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی طرح های سفارشی شما قابل تولید می باشد.

چرا باید پوشاک ورزشی مناسب بپوشیم

پوشیدن تولیدات ورزشی مناسب یکی از نکات اصلی و مهم در ورزش کردن است، که عمدتاً مورد غفلت قرار می گیرد. به عبارت دیگر، بسیاری از افراد گمان می کنند که پوشیدن پوشاک ورزشی تأثیر چندانی در میزان عملکرد و کالری سوزی نداشته؛ لذا بی توجه به نوع فعالیت ورزشی که انجام میدهند، هر لباس راحتی که دم دستشان باشد را برای پوشیدن انتخاب می کنند. درحالیکه پوشیدن پوشاک ورزشی مناسب از جمله کارهایی است که شما را به هدفتان در ورزش نزدیکتر کرده و حس شادابی را به شما هدیه می کند. می پرسید چگونه؟ تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا به رموز پوشیدن پوشاک ورزشی مناسب آگاه شوید

مجموعه تولیدات ورزشی آذربایجان آماده ارائه پوشکا ورزشی با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت

پوشاک ورزشی مناسب چه جنسی دارد ؟

مهمترین مسأله ای که در انتخاب پوشاک ورزشی مناسب مورد توجه قرار می گیرد، جنس لباس است. به عبارت دیگر، جنس پوشاک ورزشی باید به گونه ای باشد که متناسب با دمای محیط بوده و موجب گرما یا سرمای بیشتر بدن ورزشکار نشود. از سوی دیگر، به دلیل افزایش تعرق و گردش جریان خون هنگام ورزش کردن، نباید باعث کلافگی یا گرمازدگی او شود. می توان گفت الیاف طبیعی همچون الیاف نخی بهترین گزینه برای تهیه پوشاک ورزشی مناسب هستند. چراکه بیشترین تطابق را با دمای محیط داشته و ضمن عدم تداخل در سیستم تعریق بدن، احتمال بروز سکته قلبی هنگام ورزش کردن را کاهش می دهد. از سوی دیگر، عرق ورزشکار را جذب کرده و رطوبت را به راحتی عبور می دهد. نکته دیگر اینکه به میزان انعطاف پذیری لباس نیز توجه کافی داشته باشید. چراکه برخی از لباس ها مانع حرکت راحت بدن می شود.